Powered by Smartsupp

Ceník služeb portálu Tendero.cz

 

 

Služba - ZDARMA

Založení a zveřejnění poptávky            0 Kč

Emailem nebo telefonicky nám sdělte jaký materiál potřebujete a my zajistíme kompletní dodávku požadovaného materiálu za nejlepší cenu.

 

Nový poptávající - ZDARMA

Založení a zveřejnění poptávky            0 Kč

Po registraci Vám bude ZDARMA připsáno 500 kreditů na účet aby jste mohli vyzkoušet první poptávku na Tendero.cz zcela zdarma.

 

Poptávající

Založení a zveřejnění poptávky            500 kreditů

Pokud Vám zveřejněná a ukončená poptávka neušetří minimálně 5 000Kč, poplatek se připíše zpět na Váš kreditový účet. V případě žádosti o vrácení zakoupeného kreditu Vám vložené peníze vrátíme zpět na Váš bankovní účet do 1 hodiny.

 

Dodavatel 

Vstup do výběrového řízení                    250 kreditů

Poplatek za vstup je nevratný. Proto nahlédněte do poptávky a zvažte, zda můžete poptávané zboží nabídnout za lepší cenu než je aktuální nabídnutá cena.

 

Ceník kreditů

1 kredit = 1 Kč včetně DPH

Zakoupení kreditů je možné až po registraci v sekci Můj účet/ Dobití kreditu.

Na základě Vámi vybraného množství kreditů Vám zašleme emailem proformo fakturu. Po jejím uhrazení se Vám navýší kredit o objednané množství.

 

Platnost kreditů

Platnost kreditů je neomezená, tj. nemusíte se bát expirace a ztráty kreditů. V případě, že byste se v čase rozhodli, že kredity nevyčerpáte a budete je chtít vrátit zpět kontaktujte nás emailem na info@tendero.cz.

V případě, že budete mít jakékoli otázky k ceníku, strženým kreditům, účtovaným službám apod. neváhejte nás kontaktovat na info@tendero.cz.

 

Pondělí - Pátek 

Od 8:00 do 16:30

Telefon : 601 547 000

Email   : info@tendero.cz

Děkujeme za využití portálu tendero.cz.

Tým tendero.cz