Powered by Smartsupp

Volné pozice

Vážení zájemci o práci v oblasti startupu a online technologií,

Rádi bychom vás seznámili s aktuálně otevřenými volnými pozicemi v naší společnosti tendero.cz. Jsme dynamický startup portál zaměřený na inovativní a moderní přístup k obchodování a online marketingu. Hledáme ambiciózní, proaktivní a kreativní jedince, kteří se rádi zapojí do našeho týmu.

  1. Obchodní specialisté: Hledáme zkušené a výkonné obchodníky, kteří mají skvělé komunikační dovednosti a nadšení pro prodej inovativních produktů. Pokud máte předchozí zkušenosti s prodejem online služeb nebo jste obchodním géniem v oblasti technologií, jste pro nás to pravé.

  2. Online marketing specialisté: Jsme v hledání talentovaných online marketingových specialistů, kteří mají silné analytické schopnosti a kreativní přístup k propagaci našeho portálu. Měli byste být zkušení v oblasti SEO, PPC reklamy, sociálních médií a dalších online marketingových strategií.

  3. UX designéři: Věříme, že design je klíčovým faktorem pro zlepšení uživatelského zážitku na našem portálu. Hledáme tedy talentované UX designéry s vášní pro tvorbu intuitivních a atraktivních uživatelských rozhraní. Pokud máte zkušenosti s tvorbou wireframů, prototypů a testováním uživatelského rozhraní, rádi vás přivítáme v našem týmu.

V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic nám prosím zašlete své životopisy na e-mailovou adresu info@tendero.cz. V předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Poskytujeme zajímavé progresivní osobní ohodnocení a příležitosti pro rozvoj vašich profesních dovedností. Nabízíme vám příležitost stát se součástí inovativního týmu, který pracuje na revoluci v online obchodování.

Těšíme se na vaše životopisy a na společnou spolupráci!

S přátelským pozdravem,

Tým tendero.cz